Hakkımızda

AKEM Gayrimenkul, sektörde 1990 yılından itibaren faaliyet gösteren H. Murat Çelikel  tarafından  kurulmuş  ve sektördeki  faaliyetlerini çeşitlendirerek  sürdüren  bir  gayrimenkul danışmanlık şirketidir. Gerek arsa, arazi, bina, konut, işyeri, AVM; Gerekse sanayi, fabrika, lojistik depolar ve turistik tesislerin alım-satım ve kiralanması konusunda müşterilerine danışmanlık, proje geliştirme ve planlama hizmeti vermektedir.

AKEM  Proje  Gayrimenkul  Ankara  başta  olmak  üzere  İstanbul, Antalya, Muğla, İzmir, Kıbrıs gibi;  birçok  ilde  ve  Türkiye’nin  diğer bölgelerinde  çalışmalarını  başarıyla  sürdürmektedir. Bu bölgelerde geçmişten günümüze yaklaşık 200.000.000 m2’lik arazide gayrimenkul alım-satımı, müşavirlik ve proje geliştirme çalışmalarını tamamlamıştır.

AKEM, sahip  olduğu  erdemli ve güven  dolu ticaret anlayışıyla hareket etmesinin yanı sıra dünyadaki gelişmeleri takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlar.

İleri  görüş  sahibi ve deneyimli  kadrosuyla, müşterilerinin  hayallerini  gerçeğe dönüştürecek fikirler üreten AKEM, kapsamı ve getirisi yüksek projelere imza atarak gayrimenkul sektöründe başrol oyuncusu olmayı kendine hedef edinmiştir.

AkemHasan Murat ÇELİKEL