Celikel

Akem Gayrimenkul, Hasan Murat ÇELİKEL ile dünyaya gelmiş, 1988’den bu yana sektördeki gücünü artırarak faaliyetlerini sürdürmekte olan bir gayrimenkul danışmanlık şirketidir. Gerek arsa, arazi, bina, konut, işyeri, AVM; gerekse de sanayi, fabrika, lojistik depolar ve turistik tesislerin alım-satım-kiralaması konusunda, proje geliştirme ve planlamasında müşterilerine hizmet verir.

Akem Proje Gayrimenkul Ankara başta olmak üzere İstanbul, Antalya, Muğla, İzmir, Balıkesir, Kocaeli, Sakarya gibi Türkiye’nin birçok ilinde çalışmalarını sürdürmektedir. Bu bölgelerde geçmişten günümüze kadar toplam 35.000.000 m2’lik arazide gayrimenkul alım-satım, müşavirlik ve proje geliştirme çalışmalarını tamamlamıştır.

Akem, sahip olduğu erdemli ve güven dolu ticaret anlayışıyla hareket etmesinin yanı sıra dünyadaki gelişmeleri takip ederek müşterilerine en iyi hizmet vermeyi amaçlar. Kaliteli projelerle getirisi yüksek işlere imza atmak ve Türkiye gayrimenkul sektöründeki öncü firma haline gelmek ise; Akem’in temel vizyonudur.